R-nest Page - Home Programy
Slunovrat
Programy
25.4.2024

Kino Rokycany Letní kino Hrádek

Kino Monteko Rokycany


Září 2001

1.9. KYTICE
Sobota
Filmová báseň z hororových Květů K. J. Erbena. Na plátně ožije Kytice, Vodník, Polednice, Svatební košile, Dceřina kletba, Zlatý Kolovrat, Holoubek a Štědrý den.

6.9. HELE VOLE, KDE MÁM KÁRU?
Čtvrtek
Dva nerozluční kámoši to minulou noc pěkně rozjeli. Po noci, ze které si nic nepamatují, přijde den, na který nikdy nezapomenou... Ulítlá komedie z rodu "Prciček" a "Road Tripu" s vybraným slovníkem teenagerů konce 20. století.

7.9. VYHNÁNÍ Z RÁJE
Pátek
Tragikomedie o tom, zda jsme schopni být svobodní, aniž bychom přestali být mravní. Hrají: B. Polívka, J. A. Pitínský, M. Štaindler, Chantal Poullain, Věra Havelková, Otakáro Schmidt a další.

8.9. HANNIBAL
Sobota
Génius zla... Kanibal... Jménem Hannibal... Pokračování ocarového hororu Mlčení jehňátek. Hrají A. Hopkins, Julianne Moore, Giancarlo Giannini a další.

13.9. LOVEC POLICAJTŮ
Čtvrtek
Padesát kilo zabaveného heroinu bylo ještě včera pod zámkem jednoho z nejostřeji hlídaných policejních revírů v Detroitu. Teď jsou pryč a nikdo neví, kde. Jisté je jenom to, že teď je někdo bohatší o pět milionů dolarů. A ten někdo nosí policejní uniformu. Pro Latrella Walkera, který je do celého případu zasvěcen z pozice obchodníka s drogami, to pouze potvrzuje jeho pocit, že poldové jsou banda gaunerů. Ale jen do doby, než potká Orina Boyda. Co zmůžou dva chlapi proti gangu zkorumpovaných poldů?

14.9. - 15.9. TMAVOMODRÝ SVĚT
P - So
Hlavními postavami tohoto příběhu československých stíhacích pilotů za druhé světové války je dvojice přátel František Sláma (Ondřej Vetchý) a mladší Karel Vojtíšek (Kryštof Hádek). Oba museli odevzdat svá letadla hitlerovcům, oba prchají do Anglie, oba poznávají půvabnou Susan (Tara Fitzgerald)... O nich, jejich druzích a také o tom, jaká čekala naše zahraniční letce "odměna" brzy po vítězném návratu do vlasti, vypráví tento koprodukční velkofilm osvědčené autorské dvojice Jana a Zdeňka Svěrákových.

15.9. - 16.9. POKÉMON - od 16:00 hod.
So - Ne
Animovaný film založený na úspěchu japonských televizních seriálů a Nintendo her je situován do fantastického světa obydleného vedle lidí také 150 druhy imaginárních příšerek, nazývanými Pokémon. Každý z nich má nějaké speciální schopnosti a dovednosti...

20.9. HOLKY, DO TOHO!
Čtvrtek
Zdá se, že Torrance se splnil její velký sen, stala se kapitánkou školního družstva roztleskávaček. A není to ledajaký tým, jsou vítězkami každoroční národní soutěže. Zatím se spíše na její tým snáší jedna pohroma za druhou a aby toho nebylo málo, přichází do její třídy nový spolužák, do kterého se Torrance zamiluje...

21.9. MUMIE SE VRACÍ
Pátek
...a s ní i znovu ožívají nová neuvěřitelná dobrodružství s přesvědčivostí, kterou jim dodává současná počítačová triková technika. Rok 1935 a manželé Rick a Evelyn O'Connellyovi se vydali znovu do Egypta. Podnětem k výpravě se stal Evelynin podivný sen, který se jí zdál právě v noci, kdy podle starého kalendáře začal rok škorpiona... Hrají Brendan Fraser, Rachel Weiszová ad.

22.9. 15 MINUT
Sobota
Emil (Karel Roden) a Oleg (Oleg Taktarov), jeden Čech a druhý Rus a oba s bohatým trestním rejstříkem. Přilétají do New Yorku za svým bývalým komplicem. Návštěva vyvrcholí hádkou, ve které jsou jak komplic, tak jeho družka zavražděni. Zločin ale přesto nezůstal beze svědků - sousedka z vedlejšího bytu všechno viděla... "Patnáct minut" je prvním hollywoodským filmem, ve kterém jednu z hlavních rolí hraje český herec, a je třeba říct, že Karel Roden se tohoto úkolu zhostil více než se ctí.

27.9. VALENTINE
Čtvrtek
Třídní otloukánek, kterému se vždy všechny hezké dívky vyhýbaly na sto honů, pokud mu ovšem nechtěly provést něco, čemu by se smála půlka školy, se letos rozhodl vrátit úder. Den svatého Valentina je pro něj ztělesněním jeho útrap a on v tento jediný den hodlá všechen nastřádaný vztek a ponížení vrátit i s úroky. Nejlepší přítelkyně Kate, Paige, Dorothy, Lily a Shelly jsou dnes mladé ženy hledající vztah. Valentýnskou lásku, pro kterou by stálo za to umřít. Letos se jim možná jejich přání splní...

28.9. NEPŘÍTEL PŘED BRANAMI
Pátek
17. července roku 1942 začala jedna z největších bitev II. sv. války. Bojovalo se o tehdejší Stalingrad a velení obou armád - sovětské i německé - si byla vědoma, že právě zde se rozhodne o konečném vítězství. Francouzský režisér Jean-Jacques Annaud s rozhodl prostřednictvím několika individuálních lidských osudů nahlédnout na první nekonečně dlouhé a dramatické dny stalingradské bitvy, kdy na německé straně byla nejenom početní a technická převaha, ale i válečné štěstí.

29.9. QUILLS - PEREM MARKÝZE DE SADE
Sobota
Rozkoš pro něj byla vším. Hrají Geoffrey Rush, Kate Winslet, Joaquin Phoenix ad.

Titulní stránka · Slunovrat · Programy · E-mail